Asansörlü Nakliyat

Çevik asansör kiralama olarak, Ankara asansörlü nakliyat hizmetini başta Eryaman semtimiz olmak üzere tüm Ankara halkına sunmaktayız. Yüksek katlarda oturan müşterilerimiz için son derece uygun ve pratik olan asansörlü nakliyatla taşınmayı tavsiye etmekteyiz. Bir çok yönden standart taşımadan farklı ve daha iyi olan bir taşıma sistemidir. Asansörlü nakliyat hizmetini almak isteyen müşterilerimiz bizlere taleplerini bildirdikleri andan itibaren müşteri temsilcilerimiz sizleri en iyi şekilde taşımanın planını yapmaktadırlar. Ucuz taşıma fiyatları ile bütçenize uygun fiyatlar ile kaliteli bir nakliye hizmeti almaktasınız. Şehir içi ev eşyası nakliyesi için sizlere profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Ekibiz sizlerin en iyi şekilde taşınmanız için çalışmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Hizmetinin Avantajları

Çevik asansör kiralama, Ankara asansörlü nakliyat hizmeti birçok yönden avantajlı bir sistem olduğu, standart taşıma sistemleri ile karşılaştırıldığında oldukça büyük bir fark yaratarak maktadır. Bunu sizlere kısaca maddeler halinde açıklayacak olur isek;

  • Bina asansörünün bulunmadığı yada uygun olmayan durumlarda taşıma kolaylığı sağlamaktadır.
  • Eşyalara bina içinden taşıma ve bina asansörüne yükleme esnasında meydana gelen darbe, çizik, toz gibi sorunlar tamamen ortadan kalkar.
  • Standart taşımalara göre daha hızlı ve düzenli bir taşıma sağlar. Yeni evinizde aynı şekilde hızlı ve düzenli bir nakliye ile gün içinde taşıma işleminiz tamamlanmış olur.
  • Yüksek katlar arasında yapacağınız taşımalarda işçi maliyetini düşürerek sizlere kar ettirir.
  • Büyük ebattaki eşyaların hassas bir şekilde taşınmasına olanak sağlar.
  • Nakliye işi yorucu bir iş olması nedeni ile yorulan insanların hata yapma oranı artar.
  • Asansörlü nakliyat hizmeti bu yorucu hizmeti oldukça basit bir şekle indirgeyerek çalışanların yorgunluk göstermesini büyük bir oranda azaltır.

Ankara asansörlü nakliyatın yanında sizlere ev eşyası depolama konusunda da hizmet vermekteyiz. Ev eşyalarınız metreküp olarak hesaplanan depolarımıza alınmaktadır. Eşya depolama için özel yapılan ve özel koruma önlemlerinin alındığı eşya depolarımızda eşyalarınız uzun ve kısa dönemlerde depolanabilir. Uzun süreli ev eşyası depolamada çok özel fiyatlar sunmaktayız. Ankara asansörlü nakliyat ve Ankara eşya depolama hizmeti için bizimle iletişime geçiniz.