Tag Archives: kiralık asansör

05Nis/15

Yenimahalle Kiralık Asansör – Kiralama

Asansör kiralama hizmeti sunan firmamız Yenimahalle ilçemizde bulunan evden eve nakliyat firmalarına, şehir dışından ilçemize gelen evden eve nakliyat firmalarına, Yenimahalle esnafına ve bu ilçede yapacağı işlerde dış cephe asansörü kullanacak olan ihtiyaç sahiplerine kiralama yöntemi ile asansör tedarik etmektedir. Uygun kiralama fiyatları ve hızlı bir erişimle işleriniz de kaliteyi ve zamandan tasarrufu yakalayabilirsiniz. Yenimahalle asansör kiralama firmamız iki adet mobilya asansörü ile hizmet vermektedir. yenimahalle-asansor-kiralama yenimahalle-kiralik-asansorMobilya asansörünün kurulumu ve çalışması operatörümüz tarafından yapılır. Sizlere taşıma ve asansöre yükleme konusunda da yardımcı olacaktır. İlçemizde yüksek katlı binaların fazla olaması Yenimahalle kiralık asansör hizmetine olan talebinde fazla olmasına neden olmaktadır. Bu nedenle yapacağınız iş için bizi önceden aramanız sizin menfaatinize olacaktır. Özellikle şehir dışından gelen eşyaların indirilmesinde bizleri önceden aramanız şarttır. Yenimahalle ilçemiz oldukça geniş sınırlara sahip bir ilçemizdir. Firmamızın bu ilçemizi iyi bilmesi sizlere hızlı bir şekilde erişerek hizmette zaman kaybetmememize yarayacaktır. Firmamız çalışanlı devamlı olarak çalışan kişiler olması sizlere kurulum ve hız yönünden ekstra yarar sağlayacaktır. Sizlerde bu hizmeti sorunsuz bir şekilde almak ve işlerinizde sorun yaşamamak için bizi arayın. Telefonlarımız yedi yirmi dört acık olmaktadır.

Asansör kiralama ve Kiralık asansör hizmeti hangi ad ile anılırsa anılsın tek amacı taşıma işlemini kolaylaştırma ve taşıma hassasiyeti sağlamasıdır. Günümüzde taşımacılık adına yapılan tüm işlerde kullanmaya uygun olan bu sistemler kısa zamanda ülkemizin dört bir köşesine yayılmıştır. Sağladığı faydalar acısından oldukça iyi olan bu sistemi kullanan kişi yada firmalar bu sistemi önermektedirler. Ülkemizde evden eve nakliyat sektörü ile hayatımıza giren asansör kiralama hizmeti şimdilerde bir çok sektör tarafından kullanılan geniş bir alana hitap etmektedir. Ankara’da asansör kiralama ve kiralık asansör hizmeti sağlayan firmamız bu ayrıcalıklı hizmeti ayağınıza getirmektedir. Kendimize ait olan dört adet eşya taşıma ve nakliye asansörleri ile sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız. Bizim ile iletişime geçtikten sonra kısa bir süre içinde eşya taşıma asansörü verdiğiniz adrese ulaşacaktır. Operatörlerimiz sizlere kullanma ve yükleme içinde yardımcı olacaklardır.

26Şub/15

Sincan Kiralık Asansör – Kiralama

Sincan ilçemizde kiralık asansör hizmetini uygun fiyatla almak isteyen kişilere hizmet vermekteyiz. Ankara kiralık asansör firmamız nakliye hizmetini kolaylaştıran bu makineleri kiralık olarak gereksinim duyan kişilere sunmaktadır. Başta evden eve nakliyat firmalarına sunduğumuz bu hizmet kullanım amacının geniş olması ile çok çeşitli firmalar tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Sincan’da kiralık asansör hizmeti için bize ulaşan müşterilerimize uygun uzunluktaki asansör istenilen zaman içinde hızlı bir şekilde iletilmektedir. sincan-asansor-kiralama Sincan kiralık asansör firmamız kiralık olarak sunduğu makineleri en uygun, bütçenize göre fiyatlar ile hizmetinize sunacaktır. Çok sayıda kişi ile yapacağınız taşıma işini kiralık asansör hizmetini alarak daha az kişiyle yorulmadan kısa bir süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmet sizlere stres, yorgunluk, maddi acıdan, zaman acısından avantaj sağlayacaktır. Günümüzde profesyonel tüm evden eve nakliyat firmaları bu hizmeti kullanarak işlerinde daha kaliteli işlere imza atmaktadırlar. Sincan bölgesinde inşaat alanlarında katlara pencere, kapı, mutfak dolapları, havalandırma parçaları, cam, çelik kapı, tuğla, kiremit gibi bir çok ürünü dağıtımı yaparak taşımaktayız. Bu taşımalarımız oldukça verimli olurken inşaat firmalarına da zamandan büyük tasarruf sağlamaktadır. Sincan kiralık asansör hizmeti için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Sincan asansör kiralama işlemini gerçekleştiren makinelerimiz yurt dışından ithal edilmiş sıfır makinelerdir. Bakım ve güvenlik testleri periyodik olarak yapılarak iş güvenliğine üst düzeyde önem verilmektedir. Operatörlerimiz dış cephe asansörü kurulumu hakkında eğitimli ve iş makinesi kullanma ehliyetine sahip kişilerdir. Sorumluluk ve güvenlik konularında son derece titiz olan Sincan asansör kiralama firmamız, sizlerin can ve mal güvenliğine üst düzeyde önem vermektedir. Hizmetimiz bizlere talepte bulunan tüm kişi yada kuruluşlara sunmaktayız. Hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

sincan-kiralik-asansor

Hizmette bulunduğumuz makinelerimiz bir yıllık makinelerdir. Makinelerimizin yeni olması hizmet aşamasında mekanik olarak sorun yaşamama olasılığını artırmaktadır. Sincan asansör kiralama hizmetinde kullandığımız makinelerimizin mekanik yorgunluğundan uzak dinamik olmaları işlerimizde üst düzeyde verim almamızı sağlayacaktır. Yüksek katlara yapılan nakliye işlemlerinde öncelikle can güvenliği ve mal güvenliği acısından önemli olan bu kriter periyodik bakım işlemlerinde kontrol edilmektedir. Sincan’da asansör kiralama hizmeti ve daha detaylı bilgi için bizi arayarak bilgi ve destek alabilirsiniz.

06Oca/15

Pratik Bilgi

Ankara kiralık asansör hizmetine ihtiyaç duyduğunuz anda bir firma bulmanız gerekmektedir. Bu firmayı eş, dost yardımı ile yada İnternet ortamından bulmanız mümkün. Kiralık asansör hizmetinde dikkat edilmesi gereken bir çok unsu vardır. Bunları sizlere pratik bilgi olarak sunacağız. Pratik bilgiler dahilinde sizlerde bu hizmeti daha verimli ve karlı bir şekilde kullanmanız mümkün. Ankara kiralık asansör hizmeti alırken Pratik Bilgi bölümünü okumada işe başlamayın.

 1. Bu hizmet için önceden iletişime geçmek sizin yararınıza olacaktır.
 2. İhtiyaç duyduğunuz an bulduğunuz firma size ulaşması en az 1 saati bulur.
 3. Kurulumu yapılacak yerin müsait olmasını sağlayın. Park etmiş araçlar varsa çektirin.
 4. Bir şerit ile kurulum alanını belirleyin. Bu alana yayaların girmesini engelleyin.
 5. Malzemelerin taşınacağı balkon veya camın büyüklüğüne dikkat edin.
 6. Kurulum için kaç mesafesini doğru hesaplayın.
 7. Eşya yada malzemelerin kurulacak yere yakın bir yere indirilmesini sağlayın.
 8. Kurulum yapılırken, kurulan yerde alt kattaki cam ve balkonlarda insanların izlemesine izin vermeyin.
 9. Çocukları bu alandan uzak tutun.
 10. Kurulum zemininin sağlam ve altının boş olmamasına dikkat edin.
 11. Asansör çalışırken sepetin altında durmayın.
 12. Rüzgarın şiddetli olduğu yerlerde eşya yüklemesine dikkat edin.

 

07Ara/14

Neden Asansör Kiralanır?

Taşımacılık zor ve zaman alıcı bir iştir. Taşımacılıkta süre uzadıkça yorgunluk, bıkkınlık oluşmaktadır. Bu faktörlere bağlı olarak yapıla işte kalite düşüklüğü ve hataların oranı artmaktadır. Ülkemizde 2010 yılından sonra kullanılmaya başlanan eşya taşıma nakliye asansörleri yukarıda belirtmiş olduğumuz kötü şartları iyileştiren ve üstüne ekstra fayda getiren bir sistem olarak hayatımıza girdi. Özellikle en çok şikayet edilen yüksek katlara yapılan taşımaları kolaylaştırması bu sistemin benimsenmesinde en önde gelen faktörlerden biridir. İnsan gücünün yerine geçmesi yapılan işin daha basit ve hızlı olmasına neden olmuştur. Eşya yada çeşitli malzemelerin taşınmasını kolaylaştıran bu makineler sayesinde taşıma yapan eleman daha rahat ve yorulmadan iş yapabilir duruma geldir. Buda iş kalitesini ve yapılan işten memnuniyeti artırdı. Ankara asansör kiralama firmamız hızlı ilerleyen bu sistemi Ankara’da bulunan tüm müşterilerine sağlayarak işlerin daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşmesine vesile olmuştur. Sizlerde bu sistemin sağladığı faylardan yararlanmak için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ankara’da bulunan evden eve nakliyat firmaları başta olmakla beraber Ankara’da iş yapan bir çok firmaya asansör kiralama hizmeti verdik. Ankara asansör kiralama hizmeti alan kişi yada firmalar işlerinde oluşan bu pozitif etkeni sürekli kullanmaya başlamışlardır.

Eşya taşıma asansörünün çalışma ömrü oldukça kısadır. Beş yılı dolduran asansörler yıpranma ve çalışma payına göre hurdaya ayrılmaktadır. Sıfır mobilya asansörün maliyetinin de fazla olması kiralama yöntemini teşvik etmektedir.Bu nedenler asansör satın almak yerine kiralama yöntemi tercih edilmektedir. Özellikle belirli aralıklarla kullanan firmalar almak yerine kiralık olarak uygun fiyatlara kullanmaktadırlar. Ankara evden eve nakliyat sektöründe yer alan bir çok firma asansör kiralama yöntemini kullanmaktadırlar. Bunun yanında İnşaat firmaları, mobilyacılar ve bir çok sektör kiralık asansör hizmetini kullanmaktadır.

Asansör kiralama hizmeti kullanan sektörler ;

 • Evden Eve Eşya Taşıma Firmaları
 • İnşaat İşleri Yapan şahıslar
 • Beyaz Eşya üzerine çalışan firmalar
 • Asansör ihtiyacı olan Mobilyacılar
 • Güneş Enerjisi Montaj ve De montajcıları
 • Kat Kalorifercileri
 • Reklam İşiyle Uğraşan Tabelacılar
 • Yüksek Binalarda Çalışan Camcılar
 • Klima Montajı ve De montajı Yapanlar
 • Çatı aktarım ve onarım işleri için